Skrytá navigace – přejdi na:

Ceník

Jednorázový vstup - 25 minut 199 Kč
Permanentka na 10 × 25 minut (3 měsíce) 1 790 Kč

Termíny

Pondělí 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Úterý 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Středa 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Čtvrtek 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Pátek 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00

Spouští samoléčebné mechanismy v těle

Délka procedury: 30 minut

Pouhých 15 minut dodá buňkám těla tu samou energii, kterou jinak získáte např. hodinou aktivního sportu nebo 2,5 hodinovou chůzí. 

Jak lekce probíhá: Andulace je nový biofyzikální terapeutický postup. Jde o relaxační terapii, kdy pohodlně ležíte oblečení na speciálním lehátku. Do těla jsou přiváděny účinné příjemné vlny- frekvence a infračervené světlo prohřívá stimulované partie, čímž přispívá k uvolnění tkání a cíleně podporují ozdravný proces. Tyto vlny- frekvenční kmity působí na veškeré tělní tekutiny a tkáně s cílem co nejúčinněji nastartovat tělu vlastní samoléčebné mechanismy. Během terapie na lůžku jsou do tělesných tekutin přenášeny frekvenční kmity určité vlnové délky. Tím se intenzivně stimuluje proudění krve a iniciuje tak i samotný léčebný proces. Díky aktivaci krevních a lymfatických toků může andulace účinně působit přímo na těch úrovních, kde nemoci, v důsledku nedostatečného prokrvení a usazování zbytků látkové výměny, vznikají. Andulace optimalizuje látkovou výměnu a prokrvení. Pomáhá tak tělu zbavit se cíleně příčiny onemocnění a ne, jak tomu většinou bývá, potlačit příznaky choroby. Kmity, vytvářené biofyzikálními procesy, totiž tělu poskytují možnost normalizovat jeho funkce a kompletně se zregenerovat. Andulace samotná neléčí, pouze organismu otevírá cestu k tomu, aby se uzdravil sám. Frekvence, které jsou do těla během andulační terapie vysílány, se pohybují kolem deseti hertzů. 

Andulace je léčebná metoda fungující na biofyzikálním principu. Je účinná především při nejrůznějších obtížích. Byla vyvinuta před cca dvaceti lety ve Švýcarsku. Jejím cílem je rozkmitat všechny tělesné tekutiny a iniciovat tím v organismu samoléčebný proces. Andulace se těší stále větší oblibě. Souvisí to s nárůstem výskytu moderních "civilizačních chorob" a chronických onemocnění, jako jsou například bolesti zad. Účinnost andulační terapie již byla mnohokrát vědecky prokázána a možností jejího využití neustále přibývá. 

Na výběr je 6 základních a 10 zdravotních programů. Úrovně intenzity masáže a infračervených hloubkových zářičů jsou přednastaveny, ale dají se regulovat dle aktuální potřeby.

Základní programy (zvýrazněné jsou nejčastěji používané)

Program P 01 – účinně prohřívá a uvolňuje svalstvo.
Program P 02 – blahodárný pro svalový systém a záda- zmírňuje bolest a napětí ve svalech, lepší látková výměna, vitalizuje a přispívá k podstatnému zlepšení tělesného stavu a navozuje pohodu.
Program P 03detoxikuje a odkyseluje tělo - stimuluje lymfatický systém, aktivuje tok lymfy, odstraňuje zbytky látkové výměny a škodlivých látek, podporuje zpětný tok v tepnách. Žilní využití je zlepšeno a pojivé tkáně jsou posíleny.
Program P 04 – masáž poklepem uvolnění křečovitého stažení svalstva, stimulace krevního oběhu.
Program P 05 – hluboké uvolnění, redukce stresu a nabývání nové energie a síly ke zotavení, podpora redukce nespavosti.
Program P 06 – stimuluje reflexní zóny na chodidlech - stimuluje reflexní zóny na nohou, zmírňuje bolest, působí na špatné prokrvení nohou a lýtek, stimuluje lymfatický systém a cirkulaci krve, posiluje imunitní systém. Existuje spojitost mezi reflexními zónami na chodidlech a jednotlivými orgány těla. Cílená masáž různých bodů chodidel stimuluje celé tělo.

Lékařské programy:

Program P 07 – pro uvolnění křečí a svalového napětí bolesti zad a napětí zádového svalstva, výrazné zmírnění myogelózy (ztvrdnutí svalů).
Program P 08 – při chronické bolesti zad- tento program zmírňuje chronickou bolest zad v bederní oblasti a u ischiasu. Zmírňuje akutní bolesti zad, akutní bolesti bederní páteře, při bederním ústřelu (houser), křečích v lýtkách.
Program P 09 – při zatuhlé šíji a migrénách- uvolňuje šíji, bolesti hlavy, tlak, migréna a napětí šíjového svalstva, bolesti ramen.
Program P 10 – při bolesti z artrózy a revmatismu- ulevuje od bolesti v důsledku artritidy, revmatismu, artrózy a řídnutí kostí -pomáhá zmírnit bolest kloubů v případě revmatismu a artritidy.
Program P 11 – na celulitidu a zpevnění tkání- stimulace lymfatického systému, podpora detoxikace, odkalení a redukce vody v těle.
Program P 12 – při nadváze a špatném metabolismu- aktivuje látkovou výměnu, podporuje látkovou výměnu u např. nadváhy, u problémů s trávením, otoků nohou.
Program P 13 – po aktivním sportu- rychle regeneruje po sportovních aktivitách, namožených svalech, podporuje odstranění produktů látkové výměny.
Program P 14 – na zácpu- stimuluje trávicí ústrojí – důležité: v pozici polohy na břiše!!! Stimuluje střeva při trávicích problémech, zvyšuje prokrvení trávicích orgánů, stimuluje činnost břišních svalů.
Program P 15 – při nespavosti a stresu- způsobuje hluboké uvolnění a stimuluje tvorbu energie potřebnou pro vyvážený rytmus spaní a bdění. Navrací harmonický spánek a zbavuje stresu, zbavuje přerušovaného spaní.
Program P 16 – po aktivním sportu, aktivuje svalstvo, zmírňuje bolesti svalů, urychluje regeneraci, uvolňuje namožené svaly.

 Co můžete očekávat: Je účinná při nejrůznějších obtížích stimuluje samoléčebné procesy v těle.
Pomoc při bolestech hlavy, kloubů, páteře, pomoc s trávicími problémy, při bolestech šíje a zad
Redukce celulitidy, nadváhy- zlepšuje látkovou výměnu, detoxikuje, odbourává tuk.
Posiluje imunitu, dodává tělu vitalitu a zlepšuje náladu, pomáhá se stresem.

Doporučení před a po aplikaci:

Jíst nejpozději 60 minut před aplikací a nejdříve 30 minut po aplikaci. Po aplikaci hodně pít a nedělat nic náročného. 
Nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou.
Spalování ještě můžete podpořit zahřívacím krémem, nápojem SuperWoman či speciální esencí na spalování tuků, kterou zakoupíte přímo u nás na recepci. 

Doporučený počet aplikací: Doporučujeme minimálně 10 aplikací. Je vhodné docházet 2x týdně alespoň 5 týdnů. Poté je to velmi individuální.

Kontraindikace: Není vhodné pro osoby trpící těmito chorobami/aktuálním zdravotním stavem: trombóza, žilní záněty, epilepsie, nasazení kardiostimulátoru, při akutních horečkách.

Co potřebujete: volné oblečení- nemusíte se převlíkat, ručník pod hlavu

Zajímavost: Andulace zaznamenala v posledních letech v oblasti výzkumu řadu skutečně pozoruhodných výsledků. Od roku 2015 se přednáší na univerzitách KIT Karlsruhe a ve španělské Seville. Vedoucí výzkumu – Prof. Dr. phil. Roland Stutz – je názoru, že výzkum zdaleka nekončí. Očekáváme v příštích letech řadu dalších odborných publikací a zveřejnění dosažených výsledků z pracovišť, která se na výzkumu podílejí. 

Ceník

Jednorázový vstup - 25 minut 199 Kč
Permanentka na 10 × 25 minut (3 měsíce) 1 790 Kč

Termíny

Pondělí 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Úterý 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Středa 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Čtvrtek 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00
Pátek 08:00 - 14:00
12:00 - 20:00

Každý měsíc novinky ve Vaší schránce

MENU