Skrytá navigace – přejdi na:

Spalování tuků bez pocení, námahy a v krátkém čase 

Délka procedury: 5 - 15 minut

Unikátní efekt- 10 minut na přístroji je jako 1 hodina ve fitness či 1 hodina aerobního cvičení

Jak lekce probíhá: Stojíte dle instrukcí obsluhy na vibrační plošině, držíte se madel a plošina cvičí za Vás. Vy pouze měníte polohy tak, aby bylo docíleno největšího efektu. Důležitý je správný postoj a i bez jakékoliv námahy vaše svaly pracují. Obsluha Vás pohlídá, abyste v každém postoji stáli správně. K hubnutí a spalování dochází pomocí převádění rotačního pohybu, kdy plošina nahrazuje velmi rychlou chůzi. Vibrace docílí toho, že svaly pracují efektivně a to bez únavy. Několik minut na plošině je jako hodina v tělocvičně, přičemž se tuk efektivně spaluje a svaly se zpevňují. Také se výrazně zkracuje doba k potřebě regenerace svalů, které narozdíl od normálního cvičení téměř nebolí. Vibrační plošina je unikátní přístroj nahrazující cvičení, a to bez pocení, námahy a v krátkém čase 5-10 minut dle fyzické kondice. Na plošině se stojí bez obuvi a postačí Vám oblečení, ve kterém přijdete, protože není třeba se převlékat. 

Co můžete očekávat: 

Posílení svalů celého těla a zrychlení metabolismu.
Výrazný úbytek tuků v podkoží, ale i kolem vnitřních orgánů.
Redukci celulitidy a detoxikaci, hladší a jemnější pokožka
Ze zdravotních účinků: zlepšení smyslu pro rovnováhu, celkového tonusu a fungování nervového systému, pomoc při napravování většiny problémů s páteří a klouby, rehabilitaci atrofických klouby po operacích, zlepšení pohybu střev, tedy pomoc při zácpě. 

Doporučení před a po aplikaci:

Dodržovat pravidelný pitný režim – cca 3 litry za den.
60 minut před aplikací už nejíst. Po aplikaci jíst bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
Nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou.

Doporučený počet aplikací: Pro správný účinek je dobré chodit na plošinu 3x týdně na 5-15 minut dle fyzické kondice po dobu 6 týdnů, poté udržovat rytmus 1-2x týdně (závisí také na množství jiných pohybových aktivit). Se vším Vám samozřejmě poradíme přímo ve studiu. Viditelné výsledky jsou již po 4 návštěvách.

Kontraindikace: epilepsie, těžké srdeční a cévní choroby, vyhřezlá plotýnka, zánět obratlů, kolenní a kyčelní implantáty, kardiostimulátor, trombotické stavy, nádory, infekce, operace v nedávné době, těhotenství, migréna. 

Co potřebujete: Vůbec nic. Můžete cvičit, v čem jste přišli. Ani obuv nepotřebujete.

 Ucinky_plosina

 

Každý měsíc novinky ve Vaší schránce

MENU