Skrytá navigace – přejdi na:

Zmírnění celulitidy a zpevnění kritických partií

Délka procedury: 20-40 minut (postupně)

Originální masážní stroj na tvarování postavy a proti celulitidě

Jak lekce probíhá: Jde o postupnou válečkovou masáž celého těla, kdy podle cvičebního plánu nastavujete různé části těla masáži. Začínáte na ploskách nohou, kde jsou masírovány akupunkturní body, dochází k rychlé úlevě od bolesti a otoků nohou. Následuje masáž lýtek, která nastartuje lymfatický systém. Postupně masírujeme zadní stranu stehen, hýždě, boční stranu stehen, vnitřní stranu stehen. Velmi účinná je i masáž bříška. Boky tvarujeme v leže natáčením tvarujeme i pas. Velmi příjemná a účinná je i masáž zad. Rolletic je originální masážní stroj, který využívá jednu z metod tradiční čínské medicíny, a to stimulačních účinků pomocí masáže v oblastech akupunkturních drah a zasahuje všechny části těla. Prostřednictvím cílené válečkové masáže na vybraném místě vašeho těla se Vaše kůže regeneruje a je lépe zásobována kyslíkem. Bezprostředním působením na příslušnou oblast vzniká účinek místní, tj. zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů. Během ošetření dochází rovněž k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy.

 

Co můžete očekávat: 

Zmenšení objemu masírovaných partií (úbytek v cm), zpevnění svalů, vypnutí (vyhlazení) kůže, odbourávání tukových polštářů, celulitidy
Prokrvování, uvolňovat napětí svalů, tvarování postavy, látkovou výměnu (funkci lymfatického systému)
Detoxikaci organismu, zlepšení imunity a celkového zdravotního stavu

Doporučení před a po aplikaci:

Při aplikaci netlačte tělo na válečky, stačí jen jemná masáž. Masáž probíhá vždy směrem k srdci.
Dodržovat pitný režim cca 3l během dne.
Spalování ještě můžete podpořit zahřívacím krémem, nápojem SuperWoman či speciální esencí na spalování tuků, kterou zakoupíte přímo u nás na recepci. 

Doporučený počet aplikací: Doba a intenzita aplikace je individuální. Doporučuje se 30-40 minut na celé tělo 3 x týdně, mezi jednotlivými návštěvami by měla být 48 hodin pauza. Výsledek je viditelný už po 4 aplikacích.

 

Kontraindikace: akutní infekční onemocnění, onemocnění jater, ledvin a srdce, nádorová onemocnění, záněty žil – trombózy, infekční horečnaté stavy, hemofilie kostní TBC, částečně pak těhotenství, menstruace, různá zánětlivá onemocnění, vředové nemoci žaludku, dvanáctníku, zácpa, astma, srdeční insuficience, onemocnění štítné žlázy, vysoký krevní tlak.

Co potřebujete: sportovní oblečení

 

 

Každý měsíc novinky ve Vaší schránce

MENU