Skrytá navigace – přejdi na:

Ceník

40min 790 Kč

Termíny

Pondělí 07:15 - 08:45

Představujeme Vám revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky a komplexní účinky na postavu díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení. Dokonalé spojení dvou patentovaných technologií LPG® – motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenční podtlak – umožňuje zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně.

cílená eliminace lokalizovaného tuku
přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže

Díky novému senzoru Alliance Skin Identity již kvalita tkáně nijak neomezuje výkon léčby! Stimulace se dokonale přizpůsobí konkrétnímu typu pokožky, což umožňuje optimalizovat intenzitu ošetření a přitom zcela respektovat daný typ kůže.

ZPEVNĚNÍ pokožky 71 %*
ELIMINACE TUKU -5,2 CM*
VYHLAZENÍ  CELULITIDY 67 %*
Studie Dermscan Endermologie® 2016. Po 12 ošetřeních: naměřený úbytek obvodu pasu až -5,2 cm. Po 3 ošetřeních: 67 % žen udávalo vyhlazení efektu pomerančové kůže. Po 3 ošetřeních: 71 % žen udávalo zlepšení pevnosti své kůže.

Kosmetické masážní přístroje využívají mechanické stimulace na bázi metody Endermologie® Body

estetické programy
sportovní programy
relaxační programy


Odborníci zabývající se oborem kosmetologie a estetické medicíny se vyjadřují o metodě Endermologie® Body velmi pozitivně. Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří takzvanou "vakuovou vlnu", která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, dostrany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací.

Ceník

40min 790 Kč

Termíny

Pondělí 07:15 - 08:45

Každý měsíc novinky ve Vaší schránce

MENU