Haniel Pankrác

Rezervujte se do salonu Haniel Pankrác.

Rezervace

Haniel Lhotka

Rezervujte se do salonu Haniel Lhotka.

Rezervace

Provozování salonu

Máte zájem o provozování salonu? Zanechte nám prosím Váš e-mail, a my Vás budeme kontaktovat.


Služby pro vaši krásu

Většina cvičení v našem studiu trvá maximálně 30 minut. Přístroje a metody můžete kombinovat dle potřeby, poradíme Vám. Můžete si nechat změřit složení těla a sestavit plán cvičení přímo pro Vás.


Jóga/Pilates- skupinové lekce

Rezervovat

Skupinové lekce pod vedením lektora

Cílené tvarování postavy
Délka procedury: 60/90 minut
Co potřebujete: sportovní oblečení a karimatku

 

Všechny lekce jsou vedeny zkušenými lektory a změřené na cílené tvarování postavy a naladění se na své tělo. Cílem je vnímat své tělo a naučit se mu skrz cvičení více naslouchat... ať už jde o jógu nebo Pilates, vždy se jedná o cvičení vyladěné na harmonizaci duše a cílené posilování a uvolňování jednotlivých částí těla. Cvičení probíhá ve skupině maximálně 10 lidí, a tak je postaráno i o individuální přístup lektora. Na cvičení se můžete objednat přes rezervační systém anebo telefonicky. Permanentka je přenosná na všechna cvičení.

Vacushape

Rezervovat

Chůze v podtlaku

Cílené hubnutí a na celulitidu
Délka procedury: 30 minut
Co potřebujete: sportovní oblečení a obuv

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu nebo náročnější na crossovém trenažéru po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry.

Viditelný výsledek: již po pár procedurách.

Procedura není vhodná pro osoby trpící těmito chorobami/aktuálním zdravotním stavem: Povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze, nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze, trombóza kdykoliv v anamnéze, srdeční infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze, lymfedém dolních končetin, jakákoliv nedostatečnost jaterní, ledvinová a srdeční, jakékoliv zánětlivé onemocnění, cukrovka, vysoký krevní tlak – dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky – je možno), těhotenství. V případě pochybností doporučujeme vždy konzultaci s lékařem.

Better Belly

Rezervovat

Cílené hubnutí tuků na bříšku

Délka procedury: 30-45 minut

Co potřebujete: sportovní oblečení a obuv, pití a ručník na otření potu

Tréninková lekce probíhá na eliptickém (crossovém) trenažéru. Během kardiovaskulárního tréninku na sobě máte oblečený břišní pás s infračerveným vyzařováním. Díky intenzitě tepelného záření a ve spojení s mírným tělesným pohybem bude Vaše tělo muset pracovat ještě více, aby se ochlazovalo. Infračervené záření působí nejen na povrchový tuk (cca 4 cm do hloubky), ale pomáhá rozpouštět také tuk kolem tělesných orgánů (viscerální tuk) + podporuje zrychlení krevního oběhu. Výsledkem může být snížení vaší konfekční velikosti o 1-2 stupně!

Trénink probíhá 3x do týdne v délce 30 až 45 minut po dobu nejméně 4 po sobě jdoucích týdnů. Intenzita tréninku je nastavena podle Vašeho věku a tělesné zdatnosti.

Měření a vážení probíhá během první tréninkové lekce a znovu po 4 týdnech pro potvrzení pozitivních výsledků!
Efekt ze cvičení je možné zesílit vhodnou úpravou vašeho jídelníčku.

Lymfatická masáž

Rezervovat

Lymphastim

Lymfodrenážní tlaková masáž končetin
Délka procedury: 50 minut
Co potřebujete: elastické kalhoty/leginy a čisté bavlněné ponožky, triko s dlouhým rukávem

Programy přístroje: 1. Celulitida 2. Detoxikace 3. Lipedém - otoky 4. Obezita 5. Péče po kosmetických operacích (liposukce) 6. Prevence křečových žil 7. Regenerace a relaxace 8. Syndrom těžkých nohou 9. Zlepšení elasticity pokožky

 • Nastartování hubnutí a detoxikaci těla
 • Migrény, bolesti hlavy, páteře, svalů a jejich prevence
 • Otoky obličeje, očních víček, mízních uzlin, v břiše (často přisuzované otylosti)
 • Dechové potíže bez zřejmé vnější příčiny
 • Sklon k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému
 • Akné, suchá pleť, rozšířené žilky
 • Porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna
 • Bolesti těla po sportovních výkonech, křeče
 • Křečové žíly, žilní nedostatečnost

Viditelný výsledek: již po 10 procedurách
​Doporučujeme: zvýšený pitný režim

Procedura není vhodná pro osoby trpící těmito chorobami/aktuálním zdravotním stavem: akutní virové či bakteriální onemocnění, onkologická onemocnění, která nejsou v remisi, akutní žilní onemocnění, otoky způsobené onemocněním srdce, ledvin, jater.

Vibrační plošina

Rezervovat

Dream Healther

Bez pocení, námahy a v krátkém čase – takové je cvičení na vibračních plošinách
Délka procedury: 5-10 minut dle fyzické kondice
Co potřebujete: běžné nebo sportovní oblečení (není nutné se převlékat), obuv/bez obuvi

Snižuje viscerální tuk (zejména tuk břicha), cholesterol a celkově nadměrný tělesný tuk. Zvyšuje bazální metabolismus, výrazně odstraňuje celulitidu a detoxikuje. Zlepšuje smysl pro rovnováhu, celkový tonus a fungování nervového systému. Pomáhá napravit většinu problémů s páteří a chronických kloubních problémů. Rehabilituje atrofické svaly kloubů po zranění/operaci.

Viditelný výsledek: již po 4 procedurách

Procedura není vhodná pro osoby trpící těmito chorobami/aktuálním zdravotním stavem: Epilepsie, těžké srdeční a cévní choroby, vyhřezlá ploténka, discopathie a zánět obratlů, kolenní a kyčelní implantáty, kardiostimulátor, trombotické stavy, nádory, infekce a operace v nedávné době, těhotenství, silná migréna.

Rolletic

Rezervovat

Masáž proti celulitidě

Zmírnění celulitidy a zpevnění kritických partií
Délka procedury: 20-40 minut (postupně)
Co potřebujete: sportovní oblečení

Masáž začíná na ploskách nohou, jsou masírovány akupunkturní body, dochází k rychlé úlevě od bolesti a otoků nohou. Následuje masáž lýtek, která nastartuje lymfatický systém. Postupně masírujeme zadní stranu stehen, hýždě, boční stranu stehen, vnitřní stranu stehen. Velmi účinná je i masáž bříška. Boky tvarujeme v leže natáčením tvarujeme i pas. Velmi příjemná a účinná je i masáž zad.

Viditelný výsledek: již po 4 procedurách.

Cvičení není vhodné pro osoby trpící těmito chorobami/aktuálním zdravotním stavem: akutní infekční onemocnění, onemocnění jater, ledvin a srdce, nádorová onemocnění, záněty žil – trombózy, infekční horečnaté stavy, hemofilie kostní TBC, částečně pak těhotenství, menstruace, různá zánětlivá onemocnění, vředové nemoci žaludku, dvanáctníku, zácpa, astma, srdeční insuficience, onemocnění štítné žlázy, vysoký krevní tlak.

Andulační lehátko

Rezervovat

Andulační lehátko

Andulační (kmitočtová) lymfodrenážní masáž s infračerveným hlubokým prohříváním svalů a kůže
Délka procedury: 30 minut
Co potřebujete: není nutné se převlékat

Nejvhodnější pomoc pro osoby trpící bolestmi hlavy, kloubů, páteře, trávicími problémy, únavou, stresem a nespavostí. Vhodné řešení celulitidy, nadváhy, detoxikace organismu.

Pouhých 15 minut na andulačním masážním lehátku dodá buňkám těla tu samou energii, kterou jinak získáte pouze např. jednou hodinou aktivního sportu nebo 2,5 hodinovou chůzí. Terapeutické masážní programy zmírňují bolest, uvolňují svaly, redukují stres, posilují imunitu a nabijínovou energií. Umožňují zmírnit nebo odstranit mnoho různých bolestí, jako např. hlavy, kloubů, bederní páteře, stimulovat lymfatický systém, zmírnit revma, odstranit křeče atd. V neposlední řadě působí na rozpouštění podkožního tuku.

Doporučený počet aplikací: 10
Doporučujeme: zvýšený pitný režim

Relaxační programy:

 • Program P 01 – prohřátí a uvolnění svalstva.
 • Program P 02 – hluboko zasahující masáž svalstva, zmírnění bolestí a napětí ve svalech, lepší látková výměna, vitalizuje a přispívá k podstatnému zlepšení tělesného stavu.
 • Program P 03 – stimulace lymfatického systému, aktivace lymfatických toků, odstranění zbytků látkové výměny a škodlivých látek, odkalení a odkyselení, podpora zpětného toku v tepnách.
 • Program P 04 – masáž poklepem uvolnění křečovitého stažení svalstva, stimulace krevního oběhu.
 • Program P 05 – hluboké uvolnění, redukce stresu a nabývání nové energie a síly ke zotavení, podpora redukce nespavosti.
 • Program P 06 – stimulace reflexních zón na nohou, zmírnění bolestí, působí na špatné prokrvení nohou a lýtek, stimulace lymfatického systému a cirkulace krve, posílení imunitního systému.

Lékařské programy

 • Program P 07 – uvolnění křečí a svalového napětí bolesti zad a napětí zádového svalstva, výrazné zmírnění myogelózy (ztvrdnutí svalů).
 • Program P 08 – akutní bolesti zad, akutní bolesti bederní páteře, při bederním ústřelu (houser), křečích v lýtkách.
 • Program P 09 – uvolnění šíje bolesti hlavy, tlak, migréna a napětí šíjového svalstva, bolesti ramen.
 • Program P 10 – proti bolesti kloubů, na revma, na artróza, řídnutí kostí.
 • Program P 11 – redukce celulitidy, zpevnění tkání, stimulace lymfatického systému, podpora detoxikace, odkalení a redukce vody v těle.
 • Program P 12 – aktivace látkové výměny, podpora látkové výměny u např. nadváhy, problémy s trávením, otoky nohou.
 • Program P 13 – regenerace po aktivním sportu, rychlá regenerace po sportovních aktivitách, namožení svalů, podporuje odstranění produktů látkové výměny.
 • Program P 14 – stimulace trávicího ústrojí – důležité: v pozici polohy na břiše!!! Stimulace střev při trávicích problémech. Zvyšuje prokrvení trávicích orgánů, stimuluje činnost břišních svalů.
 • Program P 15 – hluboké uvolnění eliminace stresu při nespavosti, přerušované spaní.
 • Program P 16 – po aktivním sportu, aktivuje svalstvo, zmírňuje bolesti svalů, urychluje regeneraci, uvolňuje namožené svaly.

Procedura není vhodná pro osoby trpící těmito chorobami/aktuálním zdravotním stavem: trombóza, žilní záněty, epilepsie, nasazení kardiostimulátoru, při akutních horečkách.

Výživové poradenství

Rezervovat

Výživové poradenství

Odborné výživové poradenství
Délka procedury: 1,5-2 hodiny
Co potřebujete: připravenost a odhodlání ke změně

Vstupní konzultace (1,5-2 hodiny)

 • projdeme vaše návyky a životní styl- např. je váš pitný režim správný?
 • změříme složení těla na přístroji InBody 230 a vysvětlíme si získané údaje
 • nastavíme cíl vaší změny- kolik kg tuku potřebujete zhubnout a za jak dlouho, tedy o jak velkou proměnu u vás půjde
 • sestavíme plán konkrétních kroků pro splnění vašeho cíle
 • doporučíme vhodnou detoxikaci a stravování:
  • co jíst a co raději vynechat?
  • co „nezdravého“ lze nahradit „zdravým“?
  • správný pitný režim
 • doporučíme pohybové aktivity pro váš věk a kondici
 • sestavíme tréninkový plán

 

Měření InBody 230

Rezervovat

Měření přístrojem InBody 230

Zahrnuje změření profesionálním přístrojem, kdy obdržíte základní analýzu svého těla s odborným popisem.
Délka procedury: 10 minut anebo 30 minut s odborným výkladem výsledků (dle vaší volby)
Co potřebujete: být na měření naboso

 

Jedná se o jedno z nejlepších a nejpřesnějších měření složení těla, které je v našich podmínkách možné. Technologie měření na InBody je unikátní a jako jediný přístroj má ve své interpretaci nejen výsledky měření, ale také „normální rozmezí“ naměřených veličin = hodnotu, kde by se měl daný jedinec vyskytovat. Po zadání vstupních dat se postavíte naboso na přístroj a během cca 30s proběhne měření. Výsledky od nás dostanete vytištěné či do mailu. Pokud máte zájem o odbornou konzultaci naměřených údajů, proběhne dle rozsahu údajů v délce 20-30 minut.

Výsledky základní analýzy InBody 230

•  Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, bez-tuková hmota, váha

•  BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)

•  Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR- bazální metabolismus)

•  Hodnocení tukové a svalové tkáně

•  Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

•  Energetický výdej při pohybových aktivitách

Základní analýza (vzorový výsledek)

InBody - info

Jak se na měření připravit?

Důležité:

•  Nejíst a nepít 0,5 hodiny před měřením

•  Necvičit těsně před (cvičení až po měření)

•  Zajít si na toaletu

•  Chvíli být v klidu (cca 5 minut)

•  Opakované měření plánovat ve stejném čase a za stejných podmínek


Kdy měření nedoporučujeme:

•  V době menstruace či těsně před (Zkreslování výsledků.)

•  V těhotenství

•  V případě kovových implantátů záleží na umístění.


Kdy se měření zakazuje:

•  Pokud používáte kardiostimulátor nebo jinou elektronickou pomůcku 

Anti-age péče o obličej

Rezervovat

Ošetření proti vráskám kyslíkovou pistolí

ANTI-AGE Kyslíková mezoterapie - Oxylife Beauty

Kyslíkové ošetření proti vráskám či akné, které vám přinese nezapomenutelný zážitek, pocit pohody a zdraví.

Co můžete očekávat: Omlazení pleti a podpora tvorby kolagenu. Regenerace buněčné struktury, pleť se dokonale hydratuje a postupně zpevňuje. Redukce pigmentových a stařeckých skvrn, má pozitivní vliv na léčbu akné. Odstraňuje odumřelé buňky s povrchu kůže, pleť je celistvá a hladká. Odstraňuje stopy únavy a stresu, vyhlazuje drobné vrásky a redukuje hluboké vrásky. Pro udržení dosaženého efektu stačí docházet 1x měsíčně či dle potřeby.

Délka procedury: 30-45 minut dle přání zákazníka.
Viditelný výsledek: již po 1 proceduře.
Doporučujeme: kúru 6 ošetření po dobu 6 týdnů, zvýšený pitný režim.

Pod tlakem je vstřikován 95% kyslík, léčebná séra, vitamíny a jiné regenerační látky hluboko do pokožky. Kombinace kyslíku a speciálních produktů působí na pokožku ochlazujícím účinkem. Ochlazení způsobuje dynamizaci kapilárního oběhu. Proces způsobuje regenerační šok. Kyslíkový rozprašovač Oxylife Beauty zdokonaluje účinnost regeneračních látek, které se díky aplikátoru dostávají do hlubších vrstev pokožky.

 

 

 

Měření složení těla a detoxikace

Více informací u obsluhy salonu.

Novinky

Každý měsíc novinky ve vaší schránce