Haniel Pankrác

Rezervujte se do salonu Haniel Pankrác.

Rezervace

Haniel Lhotka

Rezervujte se do salonu Haniel Lhotka.

Rezervace

Provozování salonu

Máte zájem o provozování salonu? Zanechte nám prosím Váš e-mail, a my Vás budeme kontaktovat.


Zvýhodněná akce v červnu + na co si dát při hubnutí pozor

Milé klientky, milí klienti,

 

povedlo se Vám za poslední měsíc zhubnout o pár centimetrů? Je Vám volné oblečení a potřebujete si koupit kalhoty už o jednu či dvě konfekční velikost menší? Víme, že ano a je Vás hodně. Pro ty z Vás, kdo se teprve rozhodujete anebo Vám to nejde tak dobře, přinášíme pár tipů, jak na to. Tentokrát jsme si vybrali Vacushape, se kterým máme nejvíce zkušeností a můžete se na něj spolehnout. Totéž platí i pro ostatní přístroje.

1. Základem je, že se opravdu rozhodnete, že zhubnout chcete a že tomu aspoň dva měsíce věnujete.

2. Pro maximální „nastartování“ látkové přeměny je třeba minimálně 20 aplikací Vacushapu 3 x týdně po dobu 6 týdnů. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení celulitidy + většinou už i k váhovým či centimetrovým úbytkům).

3. Cvičení ve Vacushapu trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape® k tomu dochází hned po prvních 5 minutách díky podtlaku, který na tělo od počátku působí.

4. Naplánujte si ideálně všechny návštěvy na 1 měsíc dopředu, abyste s tím ve svém kalendáři počítali.

5. Během chůze v podtlakové kabině Vacushapu je třeba opravdu dodržovat optimální tepovou frekvenci, neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby těla kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry. To je velmi důležité pro maximální výsledky! (Vzorec pro výpočet OTF=0,65 x (220 – věk klientky)). Obsluha v salonu Vám s výpočtem pomůže a Vacushape Vám tepovou frekvenci neustále měří.

V tomto bodě spousta klientů dělá chybu, když se snaží cvičit na doraz. Pak hubnutí nefunguje a mnohdy naopak se může objem těla i zvětšit, protože tímto způsobem cvičení narůstá svalová hmota a naopak tělo bytní.

Abychom Vám to jednoduše přiblížili, jde o to, abyste šli (cvičili) tempem, kdy jste schopni při chůzi mluvit bez zadýchání. Pokud se už začnete zadýchávat, začne Vaše tělo brát energii z cukrů a ne z tuků - a hubnutí se nekoná. A čím více se namáháte, tím méně Vaše tělo pustí. I když se to zdá nelogické, je to tak! A platí to nejen u Vacushapu.

6. Před cvičením se natřít prohřívacím olejem či mlékem na podporu odbourávání tuků a celulitidy.  

7. Dodržovat správný pitný režim + stravovací tipy - dostanete od nás na recepci.

Uvítáme, když se na nás budete obracet. Obsluha v salonu je vyškolená tak, aby Vám pomohla. Pokud se Vám něco nezdá, dejte nám to vědět, ať můžeme příčinu společně odhalit.

 

AKCE PLATNÁ DO 27. 6. 2016

1. Permanentka na Vacushape (oba salony) - od 890 Kč/měsíčně + iontový nápoj v ceně + DÁREK Pankrác - prohřívací esenciální olej proti celulitidě (Pankrác) // DÁREK Lhotka - 1x carnitin shot pro intenzivní spalování

2. Balíček Vacushape + Lymphastim (25 minut) - pro podporu nastartování lymfy a tedy i odbourávání tuků (oba salony)                                                                                                 
Cena za 10 vstupů na VACU + LYMPHASTIM (25 minut) - 1780 Kč (ceníková cena 1980 Kč)

3. Ruční kosmetické ošetření s 30minutovou masáží obličeje a dekoltu (Lhotka)

V rámci kosmetického ošetření si užijete příjemnou hloubkovou masáž obličeje a dekoltu, která trvá 30 minut a při které se Vám uvolní napjaté svaly. Váš obličej po ošetření bude vypadat svěže a prosvětleně. Zároveň Vám pomocí kyseliny hyaluronové ošetříme i vrásky na obličeji, aby se celkový účinek podpořil. 

a) Základní ruční ošetření

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu v délce 30 minut, vyživující maska dle typu pleti, pěstící péče na závěr.

Cena: 80-90 minut ošetření za 530 Kč (při zakoupení 5 procedur získáte 1 zdarma)

b) Ošetření intenzivně zaměřené na projevy stárnutí pokožky

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu v délce 30 minut, vyživující maska dle typu pleti, pěstící péče přípravky s kyselinou hyauronovou a vyživující ampulí. Výsledky jsou vidět hned po první návštěvě.

Cena: 90-100 minut ošetření za 650 Kč (při zakoupení 5 procedur získáte 1 zdarma)

 

DŮLEŽITÉ: V případě dovolené Vám platnost neomezených vstupů prodloužíme o dobu, kdy budete pryč. Jen nám to musíte nahlásit dopředu, abychom to v systému nastavili. 

 

Všechny články

Novinky

Každý měsíc novinky ve vaší schránce