Haniel Pankrác

Rezervujte se do salonu Haniel Pankrác.

Rezervace

Haniel Lhotka

Rezervujte se do salonu Haniel Lhotka.

Rezervace

Provozování salonu

Máte zájem o provozování salonu? Zanechte nám prosím Váš e-mail, a my Vás budeme kontaktovat.


Říjnové zvýhodněné balíčky

Milé klientky, milí klienti,

udělali jste si na sebe v poslední době čas? Chceme Vás v tom podpořit, a tak jsme pro Vás připravili oblíbené balíčky za zvýhodněnou cenu. Jde o kombinaci přístrojů, kdy si nejdříve zacvičíte, a poté relaxujete, a ještě s hubnoucím účinkem.

Jsou to zvýhodněné balíčky:

  1. Balíček Vacushape 30 minut + Lymfa 25 minut za 1780 Kč (namísto 1980 Kč) - Pankrác
  2. Balíček Stoly ShapeMaster 28 minut + Lymfa 25 minut za 1580 Kč (namísto 1780 Kč) - Pankrác
  3. Balíček Vacushape 30 minut + Lymfa 25 minut za 1780 Kč (namísto 1980 Kč) - Lhotka

Všechny balíčky jsou koncipované tak, aby podpořily co nejvíce odbourávání tuků, celulitidy a následnou detoxikaci organismu. Pokud potřebujete poradit, který z nich je pro Vás vhodný, tady je pár informací.

Balíček Vacu + Lymfa doporučujeme pro intenzivní hubnutí, kdy se během 30 minut chůze ve Vacushapu opravdu zapotíte. Jdete sice svým tempem, ale díky podtlaku, který na tělo působí, dochází k prohřátí a následnému odbourávání tuků a vyhlazování celulitidy. Následujících 25 minut v lymfatických nohavicích výsledek ještě podpoří příjemnou masáží, která podporuje odbourávání tuků a především odplavování škodlivin z těla.

Balíček Stoly ShapeMaster + Lymfa je vhodný pro klienty, kteří potřebují tělo zpevnit a narovnat, aby je nebolela záda, měli správné držení těla, posílili stabilizační systém, naučili se správně dýchat a posilovali svaly ve správných polohách. Obsluha Vás celou sestavou provede.

Na první návštěvu je ideální objednat se ve spolupráci s obsluhou, abyste našli termín, kdy se Vám bude moci plně věnovat.

NOVINKA - LYMFATICKÁ DETOXIKAČNÍ KÚRA za 190 Kč - Pankrác

Na doporučení odborníka na detoxikaci organismu máme nově v prodeji

LYMFATICKOU DETOXIKAČNÍ KÚRU za 190 Kč, kterou si ráno a večer vtíráte do chodidel. Účinek můžete ještě podpořit pitím čaje či nápojem SUPER WOMAN, který nabízíme na podporu hubnutí mimo ostatní iontové nápoje.

a

NOVINKA

Ošetření dekoltu 93% kyslíkem pomocí pistole jako doplněk k ošetření obličeje + jako bonus odbourávání tuku na rukou galvanickou žehličkou. Více u nás v salonu na Pankráci.

  • Ošetření se provádí pomocí pistole „ráže" 15 mm, přes kterou se pod tlakem vstřikuje 93% kyslík. Tento tlak je pro kůži velmi citelný. Během ošetření pociťujete pulzující údery chladivého vzduchu (příjemný pocit). Před začátkem ošetření se na tvář nanáší individuálně zvolená účinná esence dle typu pleti a aktuální potřeby pokožky.
  • Tímto ošetřením se dostávají do hlubší vrstvy pokožky aktivní složky výživné látky, vitamíny a pochopitelně - kyslík.
  • Hlavní účinky - okysličení pleti, výrazná redukce vrásek, redukce pigmentace, omezení mimických vrásek, pročištění pleti, stažení pórů, obnovení pružnosti a síly pokožky, celkové omlazení pleti - podpora tvorby kolagenu, zlepšení hydratace, úprava problematické pleti - akné, podráždění, ekzémy.

Cena za ošetření obličeje je 690 Kč (45 minut)

Cena za ošetření obličeje včetně dekoltu a rukou je 890 Kč (60 minut)

 

NÁŠ TIP:

Vyzkoušeli jste už naši vibrační plošinu Dream Healther? Je to výborný vynález pro dnešní dobu. Přináší účinky za krátký čas. Stačí Vám jen 5-10 minut, můžete na ní i v kostýmu, a výsledky jsou znát. Opravdu viditelně vyhlazuje celulitidu a zpevňuje celé tělo. Vibracemi uvolní i ztuhlejší místa, a tím pomáhá zhubnout často v místech, kde to zatím nešlo. Má spoustu i preventivních zdravotních účinků - například prevenci křečových žil, osteoporózy apod.

 

Pro objednání využijte našeho rezervačního systému (NOVĚ i mobilní verze pro snadné objednání přes mobilní telefon)

http://haniel-pankrac.isportsystem.cz/

http://haniel-lhotka.isportsystem.cz/

 

Těšíme se na Vás,

Haniel tým

Všechny články

Novinky

Každý měsíc novinky ve vaší schránce