Haniel Pankrác

Rezervujte se do salonu Haniel Pankrác.

Rezervace

Haniel Lhotka

Rezervujte se do salonu Haniel Lhotka.

Rezervace

Provozování salonu

Máte zájem o provozování salonu? Zanechte nám prosím Váš e-mail, a my Vás budeme kontaktovat.


NOVINKY - Neomezené vstupy, online rezervační systém, kosmetika a nový web

Milé zákaznice,

patříte mezi 260 000 žen v ČR, které se právě rozhodly pro sebe něco udělat? Zhubnout, pročistit se, zpevnit své tělo a cítit se skvěle! I my v týmu Haniel patříme mezi ně. Je to vždy věc rozhodnutí, motivace a pevné vůle a samozřejmě důležité je, aby nás to bavilo a viděly jsme výsledky. Daly jsme hlavy dohromady a přicházíme s konceptem online neomezených vstupů za zvýhodněné ceny a s balíčkem SUPER WOMAN, který Vám umožní využívat všechny přístroje dle libosti bez omezení a za jeden paušál podle Vašich časových možností.

Dále zavádíme online rezervační systém, kde si můžete svou návštěvu naplánovat a rezervovat přes internet samy.

Co přesně nový koncept znamená:

  • Možnost využívat neomezené vstupy na přístroje v salonu, jak Vám vyhovuje, a to buď na všechny přístroje v rámci balíčku SUPER WOMAN anebo neomezené vstupy jen na Vacushape, respektive neomezené vstupy jen na Kruhový trénink na stolech Shapemaster (Pankrác).
  • Sestavení cvičebního plánu na vyžádání.
  • Online rezervační systém (Pankrác).
  • Nový přehledný web www.haniel.cz.

NEOMEZENÉ VSTUPY

Vacushape – za 1780 Kč neomezené vstupy na 2 měsíce (tedy 890 Kč měsíčně)

Kruhový trénink na stolech Shapemaster - za 1380 Kč neomezené vstupy na 2 měsíce (tedy 690 Kč měsíčně)

Balíček SUPER WOMAN (Pankrác) - za 2780 Kč zahrnuje možnost neomezeně využívat Vacushape, stoly Shapemaster, Lymphastim, vibrační plošinu a Rolletic na 2 měsíce (tedy 1390 Kč měsíčně)

Balíček SUPER WOMAN (Lhotka) - za 2580 Kč zahrnuje možnost neomezeně využívat Vacushape, Lymphastim, vibrační plošinu a Rolletic na 2 měsíce (tedy 1290 Kč měsíčně)

Neomezené vstupy nabízíme nejen na 2 měsíce, ale i na 6 či 12 měsíců, abychom Vám umožnili využívat různé kombinace našich přístrojů dlouhodobě a bez omezení a pomohli Vám splnit si svá přání.

ON-LINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Rezervujte si návštěvu v salonu Haniel Pankrác přímo ze svého počítače nebo telefonu. Vždy přesně víte, kdy máme volno, a zároveň máte přehled o svých návštěvách a uhrazených službách. V rezervačním systému si můžete objednat nové služby a uhradit je zatím jen platebním převodem. Přihlašovací údaje a detailní informace Vám zašleme ve zvláštním e-mailu.

RUČNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ S 30MINUTOVOU MASÁŽÍ OBLIČEJE A DEKOLTU

Vyzkoušeli jste už kosmetické ošetření u nás v Hanielu na Lhotce? 
Kosmetička Míša Vám v rámci kosmetického ošetření poskytne příjemnou hloubkovou masáž obličeje a dekoltu, která trvá 30 minut a při které Vám uvolní a zrelaxuje napjaté svaly tak, že Vás obličej po ošetření vypadá svěže a prosvětleně. Zároveň Vám pomocí kyseliny hyaluronové ošetří i vrásky na obličeji, aby podpořila celkový účinek. DOPORUČUJEME!

1. Základní ruční ošetření

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu v délce 30 minut, vyživující maska dle typu pleti, pěstící péče na závěr.

Cena: 80-90 minut ošetření za 530 Kč (při zakoupení 5 procedur získáte 1 zdarma)

2. Ošetření intenzivně zaměřené na projevy stárnutí pokožky

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu v délce 30 minut, vyživující maska dle typu pleti, pěstící péče přípravky s kyselinou hyauronovou a vyživující ampulí. Výsledky jsou vidět hned po první návštěvě.

Cena: 90-100 minut ošetření za 650 Kč (při zakoupení 5 procedur získáte 1 zdarma)

 

Novinky v ceníku služeb – kromě neomezených vstupů jsme snížili ceny u některých služeb, především u Kruhového tréninku na stolech Shapemaster či na lymfatickou přístrojovou masáž. Chceme podpořit Vaše rozhodnutí, že tuto sezónu budete vypadat bezvadně.

Navštivte náš nový web www.haniel.cz a přesvědčte se samy!

Těšíme se na Vás a jsme v tom s Vámi!

Tým Haniel Pankrác a Haniel Lhotka

Všechny články

Novinky

Každý měsíc novinky ve vaší schránce