Haniel Pankrác

Rezervujte se do salonu Haniel Pankrác.

Rezervace

Haniel Lhotka

Rezervujte se do salonu Haniel Lhotka.

Rezervace

Provozování salonu

Máte zájem o provozování salonu? Zanechte nám prosím Váš e-mail, a my Vás budeme kontaktovat.


Jóga/ Pilates v Hanielu

Milé klientky,

rozhodli jsme se vyjít vstříc Vám, které jste o řízené cvičení měli zájem, speciálně o jógu a pilates. Od 15.ledna tedy začínáme v Hanielu s jógou pro tvarování postavy a další typy jógy a cvičení budou přibývat. Čím dál více lidí má dnes zájem o vedené lekce, protože se mohou přesně zaměřit na problémové partie pod dohledem někoho, kdo pohlídá správnost cvičení a zároveň každého těší, když se mu lektor věnuje a motivuje ke cvičení. Naše lekce jsou vedeny zkušenými lektorkami, takže se cvičení můžete s jistotou naprosto oddat. Díky menším skupinkám maximálně po 10ti lidech se Vám bude moci lektor více individuálně věnovat. Kromě jógy spustíme i cvičení Pilates, které je v současné velmi populární a zdravé pro tělo i duši.

Jóga

Cvičení pocházející z Indie, které propojuje tělo i mysl a zároveň zpevňuje tělo. Pomocí jógy se v těle harmonizuje životní energie a obnovují se psychické i fyzické síly. V jednotlivých pozicích (asánách) dochází k masáži a prokrvení našich orgánů a zároveň ke zpevňování postavy. Jóga na Vás bude mít blahodárný vliv. Asi 2 hodiny před cvičením je vhodné vynechat jídlo a celkovým zklidněním se na jógu připravit. Příjemně se Vám bude cvičit ve volnějším oblečení.

Pilates

Jedná se o cvičební systém, který je zaměřený na zpevnění svalového systému a to zejména hlubokých břišních, pánevních a zádových svalů. Tím se zpevňuje páteř, která je tak méně namáhaná. Cílem je mít pevný střed těla, ze kterého se potom síla i energie přesouvá do ostatních částí. Cvičení se může zdát náročnější, ale po zpevnění dochází k velmi efektivnímu nárůstu svalové hmoty a spalování tuků. Původ pilates také vychází z východních nauk, podobně jako jóga.

Lekce začínají příští týden- trvají 60 min a stojí 190,- Kč. Samozřejmě si také můžete zakoupit permanentku na 10 vstupů za 1590,- Kč, která bude platná na všechny cvičební lekce tedy jak na jógu, tak na Pilates a postupně i další cvičení. Platnost permanentky je 3 měsíce.

Na lekce se můžete objednat telefonicky anebo přes rezervační systém. 

Jsme moc rádi, že jsme celý nový koncept dali dohromady a že Vám cvičení u nás můžeme nabídnout.

Těšíme se na viděnou,

Haniel tým

Všechny články

Novinky

Každý měsíc novinky ve vaší schránce