Haniel Pankrác

Rezervujte se do salonu Haniel Pankrác.

Rezervace

Haniel Lhotka

Rezervujte se do salonu Haniel Lhotka.

Rezervace

Provozování salonu

Máte zájem o provozování salonu? Zanechte nám prosím Váš e-mail, a my Vás budeme kontaktovat.


Co nového v našich salonech

Milé klientky, milí klienti,

přinášíme Vám pár novinek, ze kterých máme radost a věříme, že potěší i Vás.

Tou největší je zavedení on-line rezervačního systému pro salon Haniel Lhotka přímo na našem webu www.haniel.cz, přes který si (nyní už v obou salonech) můžete objednávat návštěvy a máte přehled o svých rezervacích. Ti, kdo navštěvují salon Haniel Pankrác, mohou potvrdit, jak je objednávání přes počítač nebo mobil pohodlné a intuitivní. Vždy přesně víte, kdy máme volno, a zároveň máte přehled o svých návštěvách a uhrazených službách. Navíc si v rezervačním systému můžete objednat nové služby a uhradit je např. i platební kartou.
Na Lhotce jsme pro Vás připravili dárek - ke každé permanentce zakoupené v září získáte 15 minut na andulačním lehátku s libovolným programem. 

V neposlední řadě jsme se zaměřili i na péči o obličej, protože pokožka je po létu díky pobytu na slunci vysušená - ošetření 93% kyslíkem s kyselinou hyaluronovou je přesně to, co potřebuje. Cena ošetření je 690 Kč (50 minut) a při zakoupení 5 ošetření máte 6. ošetření ZDARMA.

V salonu Haniel Pankrác jsme poslední půlrok věnovali hledání čistě přírodních přípravků na odbourávání tuků. Zajímalo nás, zda existuje alternativa k běžně prodávaným iontovým nápojům nebo zda existuje účinný přírodní přípravek pro spalování tuků, který tuky a celulitidu pomůže skutečně odbourávat. Povedlo se a troufáme si říct, že jsou mnohem účinnější než ty "chemické". Nyní je už všechny můžete vyzkoušet v našich salonech.

Nápoj SUPER WOMAN (pojmenovali jsme ho podle našeho balíčku) zrychluje metabolismus, pomáhá s odbouráváním tuků a celulitidy díky esencím z grepu a citrónu, celkově oživuje a posiluje organismus. Při pravidelném pití se vaše tělo dostává do své původní kondice a brzy zjistíte, že můžete jíst i více, a přesto si s tím tělo poradí. Jedná se o čistě přírodní směs 100% esencí z grepu, máty a citrónu. Nyní si tedy můžete při cvičení vybrat, zda si dáte iontový nápoj UNISPORT, anebo tento přírodní citrónovo-grepový koktejl.

Spalovač tuků HANIEL vyhlazuje a zpevňuje pokožku, odbourává celulitidu a podporuje spalování tuků intenzivním způsobem. Natírá se na bříško, zadeček a stehna před začátkem cvičení. Silně prohřívá a prokrvuje tělo, pomáhá s účinným spalováním tuků. Kdo své tělo více vnímá, pocítí účinek už při prvním použití. Při pravidelném používání budete nadšení z viditelných výsledků.

I v salonu na Pankráci jsme pro Vás připravili dárek: při zakoupení jakékoli permanentky získáte 1 balení spalovače tuků Haniel na vyzkoušení.

A stejně jako na Lhotce si můžete dopřát velice účinnou metodu proti vráskám, na stažení pórů a zpevnění pokožky - ošetření obličeje 93% kyslíkem. Hlavní účinky jsou okysličení pleti, výrazná redukce vrásek, redukce pigmentace, omezení mimických vrásek, pročištění pleti, stažení pórů, obnovení pružnosti a síly pokožky, celkové omlazení pleti – podpora tvorby kolagenu, zlepšení hydratace, úprava problematické pleti – akné, podráždění, ekzémy. Cena ošetření 690 Kč (50 minut).

Všechny zvýhodněné akce platí do 30. 9. 2016.

 

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme krásný zbytek léta!

Tým Haniel

Všechny články

Novinky

Každý měsíc novinky ve vaší schránce